+420 737 141 815 info@residence-marianska.cz

APARTMÁNY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Studio 1+kk (33 – 41 m²)

Studia jsou plně vybavené garsoniéry, které mají vlastní předsíní s věšákem, botníkem a šatní skříní. V obytné místnosti je pohodlné sofa, konferenční stolek, satelitní SMART LED TV, kuchyňská linka včetně vybavení (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, nádobí), jídelní stůl, pohodlná postel. Prostorná koupelna je z přírodního mramoru, nechybí zde vana, pračka a komfort doplňuje SMART LED TV a LED osvětlení.

V garsoniérách je dostatek úložného prostoru pro šatstvo a rychlé Wi-Fi připojení.

Dvoulůžkový apartmán 2+kk (54 – 66 m²)

Moderně a prakticky vybavené apartmány ideální pro pár nebo klienty, kteří hledají více prostoru k bydlení. V obývacím prostoru se nachází pohodlná kožená sedačka, konferenční stolek, satelitní SMART LED TV, kuchyňská linka včetně vybavení (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, nádobí), jídelní stůl. V apartmánu je samostatná ložnice s manželskou postelí s možností oddělit lůžka a prostornými šatními skříněmi. Koupelna je obložena přírodním mramorem a k dokonalé relaxaci nabízí prostornou vanu, SMART LED TV, LED osvětlení a pračku.

Samozřejmostí je rychlé Wi-Fi připojení.

Dvoulůžkový apartmán 2+1 (46 m²)

Tento apartmán se nachází v Kněžské ulici a dispozičně je řešen jako byt 2+1, tedy samostatná ložnice, obývací pokoj a kuchyně. V obývacím pokoji se nachází pohodlná kožená sedačka s křeslem, konferenčním stolkem, satelitní SMART LED TV a jídelním stolem.
Moderní kuchyně je kompletně vybavená, nechybí zde sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, rychlovarná konvice a nádobí. V ložnici Vám pohodlné spaní zajistí velká manželská postel. Koupelna je provedena v přírodním mramoru s vanou a WC.

Samozřejmostí je rychlé Wi-Fi připojení.

Čtyřlůžkový apartmán 3+kk DELUXE (82 m²)

Dispoziční řešení tohoto apartmánu odpovídá bytu 3+kk, tedy obývací pokoj propojený s kuchyní a 2 samostatné ložnice. V kompletně zařízené kuchyni je sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, nádobí, jídelní stůl a SMART LED televize. Částečně oddělený obývací prostor nabízí designovou koženou sedačkou s křesly, konferenčním stolkem, pracovním stolem a SMART LED televizi.
V každé ložnici je prostorná manželská postel s možností oddělit na dvě samostatná lůžka, šatní skříně a SMART LED televize. Koupelna je obložena černým mramorem a k dokonalé relaxaci nabízí prostornou vanu, SMART LED televizi, LED osvětlení a pračku.

Samozřejmostí je rychlé Wi-Fi připojení.

Čtyřlůžkový apartmán 3+kk (76m²)

Tento apartmán se nachází v Kněžské ulici a dispozičně je řešen jako byt 3+kk, 2 samostatné ložnice a kuchyně spojená s obývákem. V předsíni nechybí botník s věšákem. V hlavním obývacím prostoru, s okny do Kněžské ulice, je pohodlná koženková sedačka s křesly a konferenčním stolkem, jídelní stůl pro čtyři osoby, psací stůl a SMART LED televize. Součástí místnosti je kompletně vybavená kuchyňská linka, ve které nechybí sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, nádobí.
V obou ložnicích jsou manželské postele. Součástí tohoto apartmánu je prostorná šatna. Koupelna je vybavená vanou, sprchovým koutem a pračkou.

Samozřejmostí je rychlé Wi-Fi připojení.

Čtyřlůžkový apartmán s mezonetem 3+1 (85 m²)

Atypický podkrovní apartmán se nachází ve třetím patře samostatné budovy.
Ve spodním patře apartmánu je obývací pokoj, kuchyně a koupelna, v horním patře 2 samostatné ložnice. Pohodlí v obývacím pokoji zajišťuje prostorný gauč, křesla, konferenční stůl a SMART LED televize. Nechybí zde prostorný jídelní i pracovní stůl. Na obývací část volně navazuje plně zařízená kuchyně se sporákem, lednicí, mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. V apartmánu nechybí ani dostatek úložného prostoru pro šatstvo. Moderní koupelna je provedena v přírodním mramoru a vybavena dvěma umyvadly a vanou.

V horním patře apartmánu se pak nacházejí dvě samostatné ložnice s manželskými postelemi, rozdělitelnými na dvě samostatná lůžka. V jedné z ložnic je SMART LED televize a šatna.

Samozřejmostí je rychlé Wi-Fi připojení.

Vaše jméno*

Váš email*

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Počet osob

Poznámky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* vyžadováno


Výhody bydlení v Residenci: 

  • Kompletně vybavené byty vhodné k okamžitému nastěhování
  • Různé možnosti: od praktické garsonky po luxusní apartmán se dvěma ložnicemi
  • Doplňkové služby jako je úklid, praní, parkování atd.
  • Starosti přenecháte na nás, kdykoliv se můžete obrátit na naší recepci
  • Bezkonkurenční poměr kvality a ceny bydlení
  • Kompletní vybavení všech nabízených apartmánů
  • Klidné bydlení a přitom v centru města
  • Pravidelná veřejná doprava