+420 737 141 815 info@residence-marianska.cz

DLOUHODOBÉ PRONÁJMY ČESKÉ BUDĚJOVICE

Dlouhodobé pronájmy Vám ušijeme na míru dle délky pobytu a požadovaných služeb.

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 731 591 642 nebo nám napište na info@residence-marianska.cz.

 

Proč bydlet v Residenci Mariánská?

O nic se nestarejte – k pronájmu nabízíme plně vybavené byty s kompletním zařízením.

Bydlete v novém – budova Residence prošla kompletní rekonstrukcí. Všechny apartmány jsou vybaveny novým a moderním nábytkem.

Starosti přenechejte ostatním – vždy se máte na koho obrátit. V případě poruch či závad ve Vašem apartmánu volejte náš servis tel.: 725 719 726 nebo email servis@stavopro.cz. V nejbližším možném termínu odstraníme všechny případné závady ve Vašem apartmánu.

Vařte s radostí – kuchyně je vybavena nejen spotřebiči (sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, varná konvice), ale i nádobím a kuchyňskými potřebami, se kterými zvládnete uvařit téměř vše.

Všechno si vezměte s sebou – u nás budete mít vždy dostatek úložného prostoru.

Vás mazlíček je u nás také váženým hostem – zvířata jsou u nás vítána a nepožadujeme za ně žádný příplatek.

Relaxujte po náročném dni – každý apartmán nabízí televizor kromě obvyklých prostor také v koupelně, pro Vaši maximální relaxaci.

Surfujte bez omezení – celý objekt Residence, včetně Vašeho apartmánu, je pokryt rychlým Wi-Fi připojením, který poskytujeme bez jakéhokoliv příplatku.

Maximální dostupnost – svým umístěním nabízí Residence Mariánská bezproblémovou dostupnost celého města. Všechna důležitá místa se nacházejí v pohodlné pěší vzdálenosti. Vlastní parkoviště, pravidelná veřejná doprava, zastávky MHD pár metrů od objektu.

Vaše jméno*

Váš email*

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Počet osob

Poznámky

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* vyžadováno